Regulamin

Regulamin

 1. Właścicielem serwisu https://myvenue.pl (dalej “Platformy”) jest Zopteo Michał Kukla, z siedzibą w Zawoja 1847, 34-222 Zawoja, NIP: 552-160-24-31 (dalej “Administrator”).
 2. Dodając swój obiekt użytkownik rejestruje się jednocześnie w serwisie MyVenue.pl. Może się w każdej chwili wyrejestrować, pisząc na adres kontakt@myvenue.pl.
 3. Platforma pozwala na wyświetlanie wizytówki obiektu bezpłatnie.
 4. Reprezentant to właściciel marki obiektu lub jej uprawniona do jej reprezentowania osoba.
 5. Organizator to agencja eventowa lub inna firma, która poszukuje obiektów noclegowych i konferencyjnych na zorganizowanie wydarzenia.
 6. Warunkiem dodania wizytówki do Platformy jest podanie adresu e-mail do kontaktu z obiektem za Platformy przez Administratora oraz innych użytkowników Platformy.
 7. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych jest dostępna pod adresem https://myvenue.pl/rodo
 8. Wizytówka będzie wyświetlana w Platformie bez opłat do czasu jej usunięcia
  1. przez Reprezentanta;
  2. przez Administratora.
 9. Usunięcie wizytówki przez Administratora może być spowodowane
  1. łamaniem postanowień regulaminu przez Reprezentanta;
  2. nie uzupełnieniem pełnego profilu, potrzebnego do zaprezentowania obiektu organizatorom wydarzeń.
 10. Reprezentant, uzupełniając wizytówkę obiektu, oświadcza, że jest osobą uprawnioną do uzupełniania informacji i dopełni wszelkich starań, aby informacje były zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszały powszechnie przyjętych zasad dobrych obyczajów.
 11. W przypadku zmiany regulaminu poinformujemy o tym fakcie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail podany przy akceptacji regulaminu.